ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu zgłoszeniowym danych osobowych, w celu przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji przez placówkę Kraina Marzeń zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. RODO.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Administratorem państwa danych osobowych jest: Kraina Marzeń Grzegorz Tarka. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych polecamy zapoznanie się z naszą klauzulą informacyjną RODO oraz do kontaktu e-mailowego: biuro@krainamarzen.pl

    Na naszych zajęciach z języka angielskiego uwielbiamy wykorzystywać książeczki. W naszych grupach żłobkowych i przedszkolnych realizujemy autorski projekt Bookfriends pod hasłem „Our book adventure!”. Zalet jakie niesie za sobą czytanie książek na zajęciach jest wiele, ale najważniejsze z nich, o których chcemy wspomnieć to rozwój umysłu i emocji, kształtowanie kompetencji językowych i zakorzenienie w kulturze, a piękne ilustracje umożliwiają pierwsze spotkanie ze sztuką. Podczas ostatnich takich zajęć, nasze przedszkolaki poszukiwały rekina w parku, przypominając sobie przy okazji słownictwo związane z pogodą. Natomiast maluchy z placówki na Chabrach przeniosły się do świata wróżek, gdzie podążając śladem magicznego ślimaka dotarły na urodzinowe przyjęcie wróżki Felicity. Na Rodziewiczówny ciocia Angelika przybliżyła dzieciom bajkę o Złotowłosej i Trzech Misiach, tym samym zapoznając je z nazwami mebli. Zajęcia z książką to zawsze wspaniała i pełna wrażeń przygoda!