ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu zgłoszeniowym danych osobowych, w celu przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji przez placówkę Kraina Marzeń zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. RODO.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Administratorem państwa danych osobowych jest: Kraina Marzeń Grzegorz Tarka. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych polecamy zapoznanie się z naszą klauzulą informacyjną RODO oraz do kontaktu e-mailowego: biuro@krainamarzen.pl

  Z wielką radością informujemy, że spośród tysięcy zgłoszeń Pani Sandra z naszego oddziału przedszkolnego przy ul. Solskiego 29 weszła do ścisłego grona 50 nauczycieli języka angielskiego na świecie, odznaczonych mianem “Dedicated Teacher” (co można przetłumaczyć jako ‘Nauczyciel z Powołania’ lub ‘całkowicie poświęcony swojej pracy nauczycielskiej’). Tytuł został przyznany przez Cambridge University Press, wiodącego wydawnictwa na świecie, działającego przy University of Cambridge. Gratulujemy i cieszymy się, że możemy wspólnie tworzyć Krainę Marzeń!

  Z kolejnych dobrych wieści: zabieramy się mocno za dużą działalność związaną m.in. z dwujęzycznością – Pani Ula z tego samego oddziału wdraża się w eTwinning, ale o tym, co to jest, jak działa i jakie nowe perspektywy otwiera to przed nami i dziećmi…opowiemy niebawem 😉

  Zapraszamy do wszystkich naszych trzech placówek, w których zanurzamy dzieci w świat języka angielskiego na różne sposoby!