ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu zgłoszeniowym danych osobowych, w celu przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji przez placówkę Kraina Marzeń zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. RODO.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Administratorem państwa danych osobowych jest: Kraina Marzeń Grzegorz Tarka. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych polecamy zapoznanie się z naszą klauzulą informacyjną RODO oraz do kontaktu e-mailowego: biuro@krainamarzen.pl

  KADRA

  Kraina Marzeń to przede wszystkim nasza wysoko kwalifikowana Kadra. Poznajcie nasze  opiekunki i nauczycielki.

  Grzegorz Tarka
  Założyciel i właściciel
  Jestem właścicielem i założycielem Krainy Marzeń, która powstała w 2010 roku. Studiowałem ekonomię w Polsce i w Australii. Stworzenie Przedszkola i Żłobka Kraina Marzeń, było dla mnie nie lada wyzwaniem, ponieważ chciałem zaoferować dzieciom najwyższy europejski standard, oparty jednocześnie o nasze ekonomiczne uwarunkowania. Poziom opieki oraz nauki który oferujemy dla Państwa dzieci, dopracowujemy i pielęgnujemy z każdym dniem, po to aby miały doskonałe warunki do rozwoju. Języki obce, zajęcia dodatkowe, zdrowe żywienie, miejsca w jakich przebywają dzieci oraz co najważniejsze Nasza Kadra – wszystko jest przemyślane tak aby czas spędzony w Krainie Marzeń był efektywny i przyjemny.

  Kliknij zdjęcie, aby poznać profil:

  PRACUJ Z NAMI!

  Jeśli cechuje Cię pozytywna energia i chcesz pracować z dziećmi w wieku żłobkowym lub przedszkolnym – zapraszamy, dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy placówką dwujęzyczną i naszą wizją jest wprowadzanie dzieci w świat języka angielskiego już od pierwszych miesięcy, dlatego mile widziane będzie biegłe posługiwanie się językiem angielskim.

  Tworzymy miejsce, które jest bezpieczne i przyjazne dla dzieci, a atmosfera pracy zespołowej sprawia, że każdy pracownik czuje się tu doceniony za swoją pracę. Jeśli czujesz, że to jest miejsce dla Ciebie – aplikuj, wysyłając swoje dokumenty na biuro@krainamarzen.pl

  Wyślij:

  1. CV (objętość – jedna strona A4) ze zdjęciem
  2. list motywacyjny

  Wymagania: wykształcenie wyższe (w tym licencjat) – pedagogiczne. Wymaganie formalne do pracy w żłobku, (zgodne z Ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3):

  – opiekunką może być osoba posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego

  – lub osoba, która ukończyła studia lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza.