ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu zgłoszeniowym danych osobowych, w celu przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji przez placówkę Kraina Marzeń zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. RODO.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Administratorem państwa danych osobowych jest: Kraina Marzeń Grzegorz Tarka. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych polecamy zapoznanie się z naszą klauzulą informacyjną RODO oraz do kontaktu e-mailowego: biuro@krainamarzen.pl

  Przepraszamy na początek za opóźnienia w aktualnościach spowodowane budową nowej strony internetowej. Postaramy się docierać do Państwa z bieżącymi informacjami już od przyszłego tygodnia, natomiast ciekawostki z życia naszej placówki zawsze można znaleźć na naszym FB.

  Kraina Marzeń na ul. Rodziewiczówny już działa udało nam się zaadaptować do niej 30 nowych żuczków, w dwóch grupach wiekowych. Kolejne 30 miejsc będzie uruchamianych od stycznia 2017. W zakładce „Placówka na Rodziewiczówny” możecie Państwo zobaczyć jak piękne powstały wnętrza zaprojektowane przez samą Claire Selby.

  Bieżący tydzień to tydzień spotkań z naszymi Rodzicami. Bardzo nam miło, że możemy  przedstawić Państwu nasze propozycje programowe związane z edukacją i wychowaniem dzieci. Czujemy Wasze wsparcie i gotowość do współpracy, i to dodaje nam energii. W jakim kierunku idziemy, co będziemy kontynuować, a co zmieniać w znajdziecie Państwo w “Aktualnościach”  przyszłego  tygodnia, jako podsumowanie naszych spotkań.