ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu zgłoszeniowym danych osobowych, w celu przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji przez placówkę Kraina Marzeń zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. RODO.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Administratorem państwa danych osobowych jest: Kraina Marzeń Grzegorz Tarka. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych polecamy zapoznanie się z naszą klauzulą informacyjną RODO oraz do kontaktu e-mailowego: biuro@krainamarzen.pl

  DWUJĘZYCZNOŚĆ W KRAINIE MARZEŃ

  Jaka jest nasza wizja i misja?

  WIZJA

  Dzieci z Krainy Marzeń czują się pewnie w środowisku angielskojęzycznym i potrafią doskonale funkcjonować w języku angielskim.

  Rozumiemy, że dziecko to geniusz i sami nieustannie się ucząc, bawimy się z nim tak, by rosnąc, wykorzystywało swój indywidualny potencjał.

  Europa i Świat mówi po angielsku. Język angielski jest językiem nauki, biznesu i Internetu, czyli globalnej komunikacji. Przygotowując Maluszki do żydwujezyczne-1cia w naszym kraju, dobrze jest mieć świadomość, że jednocześnie stanie się on kiedyś obywatelem Europy i Świata. Mózg człowieka w 90 procentach rozwija się do 5 – 6 roku życia i to właśnie wtedy edukacja jest bezcenna! Nie tylko ze względu na ogrom wiedzy i kompetencji, które dziecko może przyswoić, ale również na pozytywne skutki dla jego rozwoju w przyszłości. Nie chcemy zmarnować tego kapitału, który Państwo nam powierzacie, dlatego w najbardziej przyjazny i zabawowy sposób dajemy dzieciom coś, co jest absolutnie niezbędne język angielski – język komunikacji. W globalnym otoczeniu nasz mały Jaś, poczuje się dobrze tylko wtedy, kiedy będzie mógł się z tym otoczeniem komunikować, a my chcemy mu w tym pomóc.

  Ekspercka, językowa placówka edukacyjna dla najmłodszych, którą prowadzimy oparta jest na Programie Powszechnej Dwujęzyczności autorstwa Claire Selby i daje maluchom nieograniczone możliwości rozwoju językowego. Małe dziecko jest geniuszem, a drugi język nie musi być obcy. Idea ta zaczyna nabierać znaczenia w wielu krajach świata, rodząc pozytywne skutki o charakterze społecznym. Kraina Marzeń ma zaszczyt stać się ekspertem w urzeczywistnianiu tej idei i wdrażając modelowe rozwiązania, w skali mikro tworzy matrycę, która ułatwi pracę wielu innym placówkom w Polsce i na świecie. Kraina Marzeń jest ekspertem w dziedzinie uczenia dzieci języków, ponieważ to właśnie tutaj przekładamy metodykę pracy Claire Selby na kompleksową opiekę angielskojęzyczną, tworząc nowy model dwujęzycznej edukacji dzieci od urodzenia do lat 5.

  Program Powszechnej Dwujęzyczności, ma już swoich zwolenników i ambasadorów w Polsce i na całym Świecie. W Polsce wdraża go ponad dwieście gmin, a liczba ta nadal rośnie. Patronem medialnym projektu w Polsce jest Telewizja Polska, a program edukacyjny na bazie Baby Beetles emituje regularnie TVP ABC. Na Świecie wdrażany jest w ponad 170 krajach, za pomocą smartfonów i TV. W Rosji, w Chinach i na Filipinach program Claire Selby zaczyna dominować w systemie edukacji dla dzieci do lat 6, wchodząc w skład rządowych programów edukacyjnych.

  MISJA

  CO ROBIMY?

  Przygotowujemy dzieci do rozumienia skomplikowanych i komunikowania prostych zwrotów w języku angielskim.

  Stosując metodę immersji językowej, codziennie zanurzamy dzieci w świecie języka angielskiego!

   

   

  W JAKI SPOSÓB TO REALIZUJEMY?

  Stale się uczymy, podnosimy swoje kompetencje i dbamy o to, by motorem naszych działań była pasja do tego, co robimy.

  Działamy na podstawie Programu Powszechnej Dwujęzyczności opracowanego przez Claire Selby

  i zgodnie z autorską zasadą BUMMM! ® (Baw się, Ucz się, Mów, Mieszaj, Muzykuj)

   

   

  JAKI JEST NASZ CEL?

  Dążymy do tego, by poprzez codzienną zabawę, dostosowaną do poziomu rozwojowego dziecka, osiągnąć sukces,

  który definiujemy, jako rozumienie przez dziecko kontekstu sytuacji, zdolność nazywania otaczających przedmiotów czy pojęć i umiejętność tworzenia prostych zdań w języku angielskim.