Żłobek Opole – Kraina Marzeń

Rozpocznijmy razem fascynującą podróż ku dwujęzyczności już od najmłodszych lat! Żłobek Opole – Kraina Marzeń to niezwykłe miejsce, gdzie maluchy mają okazję do zabawy i rozwoju po polsku i angielsku. Zarezerwuj miejsce dla swojego maluszka już teraz!

Z

Codzienny kontakt z językiem angielskim

Zapewniamy codzienny kontakt z opiekunkami, które komunikują się z dziećmi w języku angielskim. Dzięki temu dzieci już od najmłodszych lat mogą swobodnie rozwijać swoje umiejętności językowe. Maluszki mają również możliwość w uczestnictwie w zajęciach prowadzonych przez anglojęzycznych native speakerów.

Z

Dzieciństwo pełne inspirujących zajęć

Dzieci mają dostęp do różnorodnych zajęć dodatkowych, takich jak hiszpański, teatr, kulinaria czy rytmika. Specjaliści, w tym fizjoterapeuta, neurologopeda czy psycholog, dbają o wszechstronny rozwój najmłodszych.

Z

Zdrowe nawyki żywieniowe

Stawiamy na kształtowanie u dzieci zdrowych nawyków żywieniowych. Wierzymy, że to, czego nauczymy ich już teraz, będzie miało pozytywny wpływ na ich przyszłość. Dążymy, aby codziennie wspierać maluchy w podejmowaniu mądrych wyborów żywieniowych. Nie skupiamy się tylko na obiadach, ale dbamy o każdy posiłek. Nasz jadłospis jest starannie opracowywany i stale doskonalony. Serwowane posiłki są stworzone na bazie produktów od lokalnych dostawców.

Z

Zabawa na świeżym powietrzu

Nasze placówki oferują maluchom bezpieczne i kolorowe place zabaw. Zimą dbamy o czyste powietrze wewnątrz placówek, używając oczyszczaczy i ozonując sale. Dzieci rozwijają się wśród świeżego powietrza, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach kształtujących umiejętności społeczne i językowe.

ŻŁOBEK OPOLE

Nasze żłobki

Dwujęzyczny żłobek Opole ul. Rodziewiczówny Kraina Marzeń
Z

Żłobek przy ul. Marii Rodziewiczówny 13A usytuowany jest w spokojnej i zielonej dzielnicy domków jednorodzinnych. Jesteśmy w centrum Opola, zaledwie 1 km od Dworca Głównego PKP. W sąsiedztwie znajduje się Filia nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej, z którą ściśle współpracujemy.

Z

Oferujemy środowisko dostosowane do rozwoju najmłodszych: przestronne, bezpieczne sale doświetlone ciepłym, naturalnym światłem. Dodatkowo dysponujemy własnym placem zabaw oraz tarasem, umożliwiając maluszkom cieszenie się świeżym powietrzem w komfortowych warunkach.

Dwujęzyczny żłobek Opole ul. Chabrów Kraina Marzeń
Z

Żłobek przy ul. Chabrów 50A to przyjazna placówka położona w spokojnej części Opola, z dala od zgiełku ulic. Nasz żłobek oferuje dzieciom cztery przestronne, kolorowe sale, zaprojektowane z myślą o ich komforcie i bezpieczeństwie. Ponadto, na terenie placówki znajduje się specjalnie przygotowany plac zabaw z odpowiednim sprzętem, który dostosowany jest do potrzeb dzieci, zapewniając im przestrzeń do zabawy i rozwoju.

Z

Stawiamy na jakość opieki i wszechstronny rozwój dzieci. Nasza wykwalifikowana kadra pedagogiczna dba o edukację najmłodszych podopiecznych, kładąc nacisk na rozwijanie ich umiejętności społecznych i językowych.

Dwujęzyczny żłobek Opole ul. Hortensji Kraina Marzeń
Z

Żłobek przy ul. Hortensji 3 to najnowsza placówka Krainy Marzeń, zlokalizowana w sąsiedztwie przytulnych domków jednorodzinnych. Nasze przestronne, naturalnie oświetlone sale są doskonale przystosowane do potrzeb rozwojowych maluchów. 

Z

W oddziale w Chmielowicach dzieci mogą cieszyć się korzystaniem z czterech jasnych i dobrze wyposażonych sal, które zostały specjalnie przystosowane do wszechstronnego rozwoju maluchów. Dwie z tych sal zostały zaprojektowane z myślą o dodatkowych funkcjach: jedną z nich można łatwo przekształcić w salę doświadczania świata, natomiast druga staje się miejscem dla terapeutycznych zajęć, wyposażonym w profesjonalny system belkowy.

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Opolskiego - partner Krainy Marzeń
Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E Smołki w Opolu - partner Krainy Marzeń
Opolska Marka

ZNIŻKI, KORZYŚCI I CZESNE

Opłaty za żłobek na rok 2024

Z

Miesięczna opłata (czesne) wynosi 1020,00 zł. Kwota ta uwzględnia:

  • Dotację celową dla dzieci zamieszkujących gminę Opole, przyznawaną przez Miasto Opole w wysokości 650 zł;
  • Dofinansowanie z ZUS w ramach Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego w wysokości 400 zł;
  • Zniżkę za terminowe opłacanie rachunków.
Z

Dla dzieci zamieszkujących gminę Opole, które nie spełniają kryteriów dofinansowania z ZUS, opłata za pobyt dziecka w żłobku wynosi 1420,00 zł, uwzględniając dotację celową i zniżkę za terminowe opłacanie rachunków.

Z

Maluszki mają dostęp do zbilansowanego wyżywienia, które kosztuje 15 zł za dzień (lub 16 zł przy specjalnej diecie). Opłata za wyżywienie jest pobierana tylko za dni, w których dziecko jest obecne w żłobku.

Z

Opłata organizacyjna wynosi 200 zł i obejmuje ubezpieczenie grupowe oraz organizację wydarzeń okolicznościowych, takich jak urodziny czy święta. Opłata ta jest naliczana przy podpisaniu umowy oraz corocznie we wrześniu.

ZAUFALI NAM

Opinie rodziców

Sylwia Szczepanik
Sylwia Szczepanik
2020-09-15
Z całą pewnością polecam 😊
Jarecki Pl
Jarecki Pl
2020-03-12
Super przedszkole mój syn jest bardzo zadowolony i ja z żona też.Polecam
Krzysztof Domalewski
Krzysztof Domalewski
2019-08-21
Świetne przedszkole! Po prostu. Znaleźliśmy je z osobistego polecenia dwóch osób i nie żałujemy. Po roku mogę z pełnym przekonaniem napisać, że ja także je polecam!
Julia Szteliga
Julia Szteliga
2019-08-21
Syn chodził najpierw do żłobka a od niedawna rozpoczął przygodę w Krainie Marzeń w przedszkolu. Od pierwszego dnia był zachwycony. "Ciocie" w każdej placówce są kochane, zawsze chętnie udzielają informacji jak dziecku mijał dzień. Pełen profesjonalizm i empatia kadry pozwalają rodzicom być spokojnym o swoje pociechy. Z całego serca polecam.
Krzysztof Dziedzic
Krzysztof Dziedzic
2019-08-21
Świetne przedszkole! Wspomaga się w nim rozwój dziecka i dba o przyjazną atmosferę.
Magda Tarka-Harazińska
Magda Tarka-Harazińska
2019-04-16
Bardzo dobre przedszkole! Profesjonalna opieka i miła atmosfera 🙂
Katarzyna Sierżęga - Świerkosz
Katarzyna Sierżęga - Świerkosz
2019-02-16
Całe serce oddane dzieciom <3 bo przecież ich dobro i samopoczucie jest najważniejsze. Miejsce z duszą, pozytywną energią i ludźmi którzy pracują bo lubią i kochają a przede wszystkim chcą.
Miejsca Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła w Opolu - partner Krainy Marzeń
Moje bambino
Opolskie dla rodziny - partner Krainy Marzeń

PYTANIA I ODPOWIEDZI

FAQ

W jaki sposób język angielski jest wprowadzany do codziennego życia dzieci?

Nasze placówki opierają się na metodyce Claire Selby. Pod patronatem samej autorki prowadzimy na Opolszczyźnie ekspercki program opieki w języku angielskim. W swojej pracy wykorzystujemy immersję językową oraz metodę nauki kontekstowej. Po szczegółowy opis naszych metod odsyłamy do Strefy Rodzica. 

Jakie są godziny pracy żłobka/przedszkola Kraina Marzeń Opole?

Opieka świadczona jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00. Żłobek przy ul. Hortensji 3 jest czynny w godzinach 6:45-17:00.

Czy są dostępne opcje pomocy finansowej lub zniżki?

Oczywiście! Oferujemy zniżkę za terminowane opłacanie rachunków oraz 20% upust w ramach programu Maluszek+ Umożliwiamy także obniżenie miesięcznej opłaty dzięki dotacjom celowym z budżetu miasta Opole. Dokładne informacje znajdują się w zakładce Żłobek oraz Przedszkole. 

Jak przebiega komunikacja między rodzicami a żłobkiem/przedszkolem?

W naszych placówkach stawiamy na transparentność i wygodę rodziców. Komunikacja oraz kwestie rozliczeniowe odbywa się za pośrednictwem aplikacji LiveKid.

 

Mam wątpliwości/pytania. Jak mogę się skontaktować?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce Kontakt. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Grupa dzieci przedszkolnych - przedszkole Opole Kraina Marzeń